Comenzi online 0767.229.885

local_shipping Transport gratuit prin curier la comenzile online peste 99,00 Lei

SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE

Cautam  SENIOR Account Executive,  care sa raspunda prompt și corect cererilor clienților .

Ne dorim  ca în 3 ani sa avem cel mai mare magazin online cu materiale publicitare cu 4000 + produse pe site ( 50 % produse de productie proprie) .

Suntem cel mai mare producător român de sisteme de afișare și prezentare din aluminiu si plexiglas.

Am început producția acum 20 de ani și am fost prima companie care a produs rame click în România. De atunci  am onorat peste 100000 de comenzi si servim 1500 de clienti anual.

Vei avea un set de responsabilități pe care să le realizezi:

  1. Să mentii productivitate medie a companiei
  2. Să contactezi fiecare client alocat minim odată / trimestru
  3. Să te  asiguri că timpul mediu de răspuns la email este sub 3 ore de la primirea cererii
  4. Să participi în fiecare zi la întâlnirea echipei de vânzări
  5. Să iti cresti performanțele prin educație ( cursuri, carti, video )
  6. Să raportezi săptămânal către Directorul de vanzari performanța vânzărilor folosind sablonul de raport din procedură

În companie avem 4 valori importante după care ne ghidăm. Aceste valori sunt reflectate în deciziile noastre, în responsabilități și în modul în care facem business:

Nu suntem dispuși să facem compromisuri la calitatea materiei prime chiar dacă suntem nevoiți să creștem prețurile.

Nu suntem dispuși să facem compromisuri la experiența clienților chiar dacă asta ne costa bani.

Nu suntem dispuși să facem compromisuri în a spune adevărul unui client chiar dacă suntem nevoiți să îl pierdem.

Nu suntem dispuși să facem compromisuri în sănătatea angajaților chiar dacă suntem nevoiți să oferim deadline-uri mai lungi.

Dacă ți-a plăcut acest anunț și crezii ca ești omul potrivit care sa raspunda prompt și corect cererilor clienților, că poți să îți îndeplinești responsabilitățile și că ți se potrivesc valorile noastre atunci abia așteptam să ne auzim cu tine.

Dă click pe link-ul de mai jos și completează formularul de aplicare:

În maxim 2 zile lucrătoare vei primi răspuns dacă te califici pentru un prim interviu scurt în care să ne cunoaștem. Dacă și acolo ne placem, atunci vom avea o întâlnire mai lungă să vedem dacă suntem cu adevărat potriviți. Iar dacă toate lucrurile sunt bune, și noi putem să susținem nevoile tale financiar vom intra în perioada de probă de 3 luni.

Însă dacă consideri ca nu ești omul potrivit pentru el, ai șansa să câștigi 200 de euro premiu dacă ne recomanzi persoana potrivită. Tot ce ai de făcut este să trimiți acest anunț către oamenii pe care tu ii consideri potriviti, iar dacă trec de interviuri și de perioada de probă, atunci tu vei primi negreșit în cont 200 de euro.